Nic (Nikolaus) Wenky
(Fünfkirchen 1893-1946 Graz) rückseitig betitelt "SommerMotiv aus St. Peter", handsigniert Nic Wenky, Öl auf Karton, Bildausschnitt 48,5 x 57,5 cm, gerahmt, Schürfstelle
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
20.04.2020 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Nic (Nikolaus) Wenky
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.04.2020 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |